SureBox

E-learning, e-öğrenme anlamına gelmektedir, Internet üzerinden eğitim almaya olanak tanıyan bir sistemdir. İnternet ve teknolojinin hayatımızın her alanına girdiği bu devirde, internet sayfalarında boş zaman harcamak yerine SureBox 55 E-Learning ürünü sayesinde e-öğrenme imkanından faydalanın. Senkron ve asenkron olmak üzere ikiye ayrılır. Senkron sistem tıpkı bir sanal sınıf gibi çalışmaktadır sisteme giriş çıkış saatleri belirlidir, asenkron sistemde ise kullanıcılar istedikleri saatte istedikleri bilgiye ulaşabilirler.

Price tl 0,00

Lotus exchange gibi mail sunucu kullanan şirketlerin tüm e-postalarını kontrol eder. Ve virüs spam gibi taramalardan geçirerek haberleşme politikalarına uygun çalışıp çalışmadığını kontrol eder , gerekenleri raporlar. 

Price tl 0,00

Bu ürünümüz sayesinde kullanıcıların gün içersinde internette ve intranette neler yaptığı hangi internet sitelerine girdiği vb. benzeri denetlemeleri yapabilirsiniz. Çalışanlarınızın sadece çalıştığı departman ve işiyle ilgili sitelere girmesini sağlayabilirsiniz. Hatta saat bazlı kısıtlamalar getirebilirsiniz. 

Bu sayede çalışanlarınızın performansını arttırabilir internette gereksiz zaman geçirmelerini engelleyebilirsiniz.

Price tl 0,00

SureBox fax server ile gelen giden faxlar tamamen kağıtsız bir ortamda çalışmaya başlar. Böylece hem kağıt masrafından hem de zamandan tasarruf edilmiş olunur. Ayrıca gelen giden fax numaralarına göre arşivleme, kurallar koyarak izleme, birden fazla kişinin faxları incelemesi gibi bilgisayar ortamının getirdiği teknolojik farkları da kullanır hale gelmiş oluruz.

D@Fax :

Gelen ve giden faxların elektronik ortamda olmasını sağlayan dolayısı ile kağıdı ortadan kaldıran bir ürün. Gelen faxlar D@fax tarafından otomatik olarak müşteri tarafından istenilen formattaki resim dosyasına çevirilir. Bu aşamadaki bir seçenek de OCR (optical character recognition) optik harf tanıma teknolojisi ile fax ların okunması ve tasniflenmesidir.
Daha sonra SureBox D@email kullanılarak ilgili kişi ya da kişilere gelen fax yönlendirilerek iletilir. Kullanıcılar tüm işletim sisteminde çalışabilirler Machintosh Windows (95, 98, XP, 2000 veya 2003 vb.) Linux veya Unix.

  • Ücretsiz fax gönderimi
  • Limitsiz fax gönderimi
  • Faxları istenirse OCR ile okuma
  • Faxları mail atma, pdf veya tif formatlarına çevirme
  • Fax Arşivleme
  • Sınırsız hat bağlama, kullanıcı tanımlama, adres defteri
  • Kapak dizaynı, fax gruplama, filtreleme

Donanım, lisans, işletim sistemi, güvenlik duvarı gibi gereken tüm yazılım ve donanımların yanında, teknik destek, eğitim, yedek parça, yönetim gibi sonradan ihtiyaç duyulan tüm hizmetlerin de dahil olduğu TAM ÇÖZÜM.

TeGeMe Teknoloji, herhangi bir zamanda SureBox ürünleri ile ilgili herhangi bir değişikliği yapabilir. Çözümlerimiz ile ilgili bağlayıcı özelliklerimiz teklifimizdedir.

Price tl 0,00

SureBox 59 NAS + Raid (RAID 5 NAS) veya (RAID 0+1 NAS)

Firmaların terabyte büyüklüğündeki datalarını saklayabileceği çok büyük boyutlu disk kapasitelerini ifade eder. Bu ürünümüz sayesinde büyük datalarınızı en güvenli şekilde elektronik ortamda saklayabilirsiniz. 

Price tl 0,00

Merkez ofisiniz ile şehir dışındaki şubeleriniz arasında sanki aynı ofisteymiş gibi toplantı yapmak istemez misiniz ? SureBox 60 telekonferans ürünümüz sayesinde coğrafi olarak birbirinden uzak yerlerde bulunan kişi veya gruplar ile teknolojik araç ve sistemler yardımıyla iletişim kurabilirsiniz. 

Price tl 0,00

Şifreli ya da şifresiz ayırt etmeden tüm TV kanallarının ve depolanan video içeriklerinin internet üzerinden kullanıcıya yayınlanmasıdır. Bu ürünümüz sayesinde her an her yerde istediğiniz tv kanalını izleyebilecek hatta içeriğini kendiniz belirleyebileceksiniz. SureBox 61 IPTV sahibi olun, kişiye özel yayın teknolojisinin tadını çıkarın...

Price tl 0,00

CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi (Customer Relationship Management)

SureBox CRM ile müşterileriniz ile ilişkilerinizi yönetebilir, onlara daha hızlı hizmet verebilirsiniz. Bu ürünümüz sayesinde personeliniz hangi müşteriniz ile görüşmüş , ne görüşmüş, ne zaman görüşmüş gibi önemli bilgileri denetleyebilirsiniz. Firmanız için önemli belgelerin (Teklif , sözleşme v.b. ) firma dışına çıkmasını engelleyebilirsiniz. Buna benzer bir çok özellik sayesinde yüksek maliyetleri düşürebilir müşteri memnuniyetinizi kolayca arttırabilirsiniz.

Price tl 0,00

Eğer sahada işlerinizi yürüten, geliştiren bir ekibe sahip iseniz SureBox 63 Sohbet / Mobil X tam size göre. Mobil X ile gönderip aldığınız her bilgi GPRS ücretleri üzerinden hesaplanır. Bu sayede 1 SMS boyutundaki bilgi 0001 Kr. gibi bir ücrete denk gelir. Bu ürünün en büyük avantajlarından biri bir çok cep telefonunda kullanılması ve kullanımının kolay olmasıdır. Bu sebepten size herhangi bir maliyet getirmeyecektir.

Siz de Sohbet / Mobil x ürününe sahip olun bilgi paylaşımını ve ekibinizin verimini arttırın.

Ofis dışında da kesintisiz çalışın.

Price tl 0,00

SureBox 64 Sürüm Yönetimi ürünümüz sayesinde üzerinde değişiklik yaptığınız belge, resim vb. dosyalarınızı ayrı ayrı saklamayacak, dosya karmaşası yaşamayacaksınız. Bu ürünü kullanarak belge, resim, görüntü gibi dataların değişik sürümlerini saklayabilirsiniz. Eğer bu ürünlerde değişiklik yaparsanız sadece değişiklik yapılan bölümü saklanacak bu sayede diskinizde yer tasarrufu etmiş olacaksınız.

Price tl 0,00