• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • SureBox Artık Arena' da!

  Bütünleşik Hesaplama İletişim Sunucusu SureBox Artık Arena' da!

  SureBox Artık Arena' da!

 • SureBox 55 Elearning

  E-learning, e-öğrenme anlamına gelmektedir, Internet üzerinden eğitim almaya olanak tanıyan bir sistemdir. Senkron ve asenkron olmak üzere ikiye ayrılır. Senkron sistem tıpkı bir sanal sınıf gibi çalışmaktadır sisteme giriş çıkış saatleri belirlidir, asenkron sistemde ise kullanıcılar istedikleri saatte istedikleri bilgiye ulaşabilirler.

  SureBox 55 Elearning

 • SureBox 57 Filtreleme

  SureBox filtreleme sayesinde kullanıcıların internete hangi kurallar içerisinde çıkacağı belirlenir kullanıcıların gün içerisinde internette ve intranette neler yaptığı ayrıntılı bir rapor şeklinde yöneticiye sunulabilir. Bu model sayesinde firmalar çalışanlarını sadece çalışıtığı departmanla ilgili sitelere girmelerine izin verebilir. Bu kısıtlamaları saat yönetimi ile yöneterek saat bazlı kısıtlamalar getirebilir. Şirket çalışanların gereksiz sitelerde uğraşmalarını engelleyerek performans artıtırmasını sağlar. İnternette gereksiz sitelere girilmediği için internetiniz hızlanır.

  SureBox 57 Filtreleme

 • SureBox 60 Telekonferans

  Telekonferans sistemleri, coğrafi olarak birbirinden uzak yerlerde bulunan kişi ya da gruplar arasında çeşitli teknolojik araçlar yardımıyla iletişim kurulmasını sağlamaktadır. Bu sistemlerden yalnızca ses iletimine dayalı olanı “audio telekonferans”, ses ve hareketsiz grafik iletimine dayalı olanı “audio-grafik telekonferans”, ses ve hareketli görüntü iletimine dayalı olanı ise “video telekonferans” adını almaktadır.

  SureBox 60 Telekonferans

SureBox 50 Access Point Manager

SureBox 50 Access Point Manager

SureBox Access Point Manager (Erişim Noktası Yöneticisi) ağınızdaki (network) birden fazla erişim noktasını (access point), izin verdikleri ölçüde tek bir arayüzden yönetmenize olanak tanır.

Eğer siz de birden fazla erişim noktası (access point) kullanıyorsanız ve her bir erişim noktasını ayrı ayrı yönetiyorsanız, arayın görüşelim, tüm erişim nokalarınızı tek bir arayüzle yönetmenizi sağlayalım. Bu şekilde hem hizmet kalitenizi arttırmanıza, hem de operasyonel maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olalım.

SureBox 52 Caching Proxy

SureBox 52 Caching Proxy (Vekil Sunucu) ile internetiniz daha hızlı.

Günümüzde internet bağlantı hızları ucuzlasa da, video, muzik, yoğun içerikli haber siteleri sayesinde internet içeriğinin boyutunun artması, internet bağlantı hızının zaman zaman yetmemesine neden olmaktadır. İşte SureBox 52 Caching Proxy (Vekil Sunucu) burada devreye girmektedir. SureBox 52 Caching Proxy (Vekil Sunucu) sayesinde, ofisinizdeki bir çalışanın internette baktığı bir sayfaya, diğer bir çalışanınız da baktığında, değişmeyen içerik internet yerine vekil sunucudan sağlanarak, internet bağlantınız tekrar kullanılmamış olur.

SureBox 53 IVR (SYS)

IVR Nedir?

IVR, bilgi sistemlerine uzaktan telefonla erişerek, DTMF tuşlar ya da sesle yönlendirerek bilgi alışverişinde bulunulmasını sağlayan bir interaktif sesli yanıt sistemidir. IVR sistemleri, müşterilerin ya da şirket elemanlarının telefon kullanarak çok çeşitli bilgilere erişimine ve bilgi sistemleri üzerinde işlem yapmalarına olanak tanır.

SureBox 54 Güvenlik + eMail + Fax

SureBox 54 Güvenlik + eMail + Fax ile Küçük Orta Büyük Boy işletmeler internet güvenliği, email sunucu ve fax ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Bu şekilde farklı farklı yerlerden alınan donanım, sunucu, işletim sistemi, anti virüs anti spam gibi ürünler ve bu ürünleri kurmak, çalıştırmak için gereken tüm insan gücü ortadan kalkmaktadır. İşletmeler hem çok ucuza hem de son derece hızlı şekilde çözüme ulaşmaktadırlar.