• 1
 • 2
 • 3
 • SureBox Artık Arena' da!

  Bütünleşik Hesaplama İletişim Sunucusu SureBox Artık Arena' da!

  SureBox Artık Arena' da!

 • SureBox 54 Güvenlik + eMail + Fax

  SureBox 54 Güvenlik + eMail + Fax ile Küçük Orta Büyük Boy işletmeler internet güvenliği, email sunucu ve fax ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Bu şekilde farklı farklı yerlerden alınan donanım, sunucu, işletim sistemi, anti virüs anti spam gibi ürünler ve bu ürünleri kurmak, çalıştırmak için gereken tüm insan gücü ortadan kalkmaktadır. İşletmeler hem çok ucuza hem de son derece hızlı şekilde çözüme ulaşmaktadırlar.

  SureBox 54 Güvenlik + eMail + Fax

 • SureBox 72 Güvenlik + eMail

  SureBox 72 Server, temel ve ileri seviye güvenlik hizmetleri sunan, yerel ağ ihtiyaçlarını karşılayan, ağ yönetimini ve denetlenebilirliğini sağlayan, bünyesinde barındırdığı Mail Server (Posta Sunucu) ve Fileserver (Dosya Sunucu) modülleri ile, firmanın tüm teknolojik gereksinimlerini tek bir yapı altında toplayan çok görevli/işlevli bir güvenlik, e-posta, dosya ve uygulama sunucusudur.

  SureBox 72 Güvenlik + eMail

SureBox 58 Fax

SureBox fax server ile gelen giden faxlar tamamen kağıtsız bir ortamda çalışmaya başlar. Böylece hem kağıt masrafından hem de zamandan tasarruf edilmiş olunur. Ayrıca gelen giden fax numaralarına göre arşivleme, kurallar koyarak izleme, birden fazla kişinin fazları incelemesi gibi bilgisayar ortamının getirdiği teknolojik farkları da kullanır hale gelmiş oluruz.

SureBox 56 Mail Gateway Lotus Exchange

Lotus exchange gibi mail sunucu kullanan şirketlerin gelen ve giden e postalarını kontrol ederek virüs spy spam içerik bcc gibi taramalardan yada kurallardan geçirerek şirketin haberleşme politikalarına uygun çalıştıklarını kontrol eder gerekenleri raporlar.

SureBox 55 Elearning

E-learning, e-öğrenme anlamına gelmektedir, Internet üzerinden eğitim almaya olanak tanıyan bir sistemdir. Senkron ve asenkron olmak üzere ikiye ayrılır. Senkron sistem tıpkı bir sanal sınıf gibi çalışmaktadır sisteme giriş çıkış saatleri belirlidir, asenkron sistemde ise kullanıcılar istedikleri saatte istedikleri bilgiye ulaşabilirler.

SureBox 57 Firewall Filitreleme 5651

SureBox filtreleme sayesinde kullanıcıların internete hangi kurallar içerisinde çıkacağı belirlenir kullanıcıların gün içerisinde internette ve intranette neler yaptığı ayrıntılı bir rapor şeklinde yöneticiye sunulabilir. Bu model sayesinde firmalar çalışanlarını sadece çalışıtığı departmanla ilgili sitelere girmelerine izin verebilir. Bu kısıtlamaları saat yönetimi ile yöneterek saat bazlı kısıtlamalar getirebilir. Şirket çalışanların gereksiz sitelerde uğraşmalarını engelleyerek performans artıtırmasını sağlar. İnternette gereksiz sitelere girilmediği için internetiniz hızlanır.