• 1

Sabit Hat Desteği

Mevcut analog telefon hatları ve analog telefon santrallerine bağlanabilme imkanı...

Heryöne Yıllık Dakika

Heryöne Yıllık Dakika

Şehir içi,Şehirler arası,GSM aramaları dahil yılda 90.000 dakika konuşma (Adil kullanım için aylık 30.000 dakika)

Sesli Yanıt Sistemi (IVR)

IVR, bilgi sistemlerine uzaktan telefonla erişerek, DTMF tuşlar ya da sesle yönlendirerek bilgi alışverişinde bulunulmasını sağlayan bir interaktif sesli yanıt sistemidir.

Ses Kayıt

Hizmet kalitesinin arttırılması amacı ile tüm görüşmelerin ses kaydını tutabilirsiniz...

Telekonferans Odaları

KOBİ Telekom telekonferans odaları sayesinde, iş görüşmeleriniz için biraraya gelmenize gerek yok.

Aynı anda birden fazla kişi ile konferans görüşmesi yapmak istiyorsanız, KOBİ Telekonferans odaları size bu olanağı sunuyor.

Detaylı Arama Raporları

Detaylı Arama Raporları

Kurumda yapılan telefon görüşmelerinin detaylı bir şekilde raporlanması. Kim kiminle görüşmüş,hangi saatte ne kadar görüşmüş vb. gibi özellikleri barındıran bir çözümdür.

Video Görüntülü Görüşme

Yeni nesil iletişim teknolojilerinin içerisinde yer alan görüntülü iletişim teknolojileri,görüntülü görüşme, toplantı, uzaktan eğitim, kurumsal iletişim, video konferans ve birlikte çalışabilirlik özellikleri ile personelin evden çalışması için gerekli iletişim ortamını da sağlayabiliyor.

Caching Proxy

Caching Proxy

Proxy nedir?
Proxy, İnternet üzerindeki bir bilgisayar ile internete bağlı diğer bilgisayarlar arasındaki iletişimi sağIayan yardımcı bir geçiş yolu (gateway) sistemidir.

Firewall

Firewall

Eğer yalnızca antivirüs kullanıyorsanız ve bilgisayarınızın güvende olduğuna inanıyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü antivirüsünüz ne kadar güncel olursa olsun çok yeni bir virüsü tanımaz. Bir zararlı yazılımı antivirüslerin tanıması antivirüslerin kara listesinde olması gerekir.

Faks Server

Fax Server ürünümüzü kullanarak hiç kağıt kullanmadan fax gönderebilir ve alabilirsiniz.

Hosting

Hosting

Hosting çözümümüz sayesinde kendinize,firmanıza ait web portalini yayınlayabileceksiniz.

5651 Loglama

5651 Loglama

Tüm internet kullanım trafiğinin loglanması, kanuna uygun şekilde saklanması ve raporlanmasını kapsar.

URL Filitreleme

KOBİ Telekom'un bu ürünü sayesinde kullanıcıların gün içersinde internette ve intranette neler yaptığı hangi internet sitelerine girdiği vb. denetlemeleri yapabilirsiniz. 

3G Yedekleme

3G Yedekleme

Kablolu internet bağlantılarında sorun olduğunda , sorun çözülene kadar 3G üzerinden internet hizmeti verilmesi.

Yük paylaşımı

İnternet bağlantısının iki yada daha fazla internet hattı üzerinden paylaştırılması, sadece adsl hattı ile bile çok büyük hızlara çıkılabilmesi ve bir hat kopsa dahi çalışmaya devam edilebilmesi..

Servis Kalitesi Yönetimi

Servis Kalitesi Yönetimi

En kaliteli servis için trafik önceliklendirme hizmeti.Hızlı ve yavaş çalışacak servislerin belirlenebilmesi gibi özellikleri olan çözümdür.

Beni Takip Et

Beni Takip Et

Beni Takip Et, sizi ofisinizden arayan müşteri ya da iş ortaklarınızın, siz ofisinizde olmasanız dahi size ofis telefonunuzdan ulaşabilmelerini sağlayan çözümümüzdür.

AntiVirüs AntiSpam

AntiVirüs AntiSpam

Yeni eklenen güvenlik bileşenleri ile çok daha rahat ve güvenli bir çalışma ortamı sunan KOBİ Telekom, entegre AntiVirus çözümü ile gelen virüsleri client'lara ulaşmadan tespit edip ayıklar ve kullanıcıyı uyarır.

Yedekleme

Yedekleme

Şirketlerin sunucuları üzerinde yer alan verilerin istenilen periyotlarla yedeğinin alınmasına işlemine yedekleme denir.

KOBİ BULUT Çağrı Merkezi (Call Center)

Çağrı Merkezileri, müşterilerine daha iyi hizmet sunmak isteyen her firmanın sahip olması gereken bir teknolojidir çünkü Çağrı Merkezi sayesinde müşterilerinizle olan ilişkinizi daha iyi takip edebilirsiniz.

KOBİ BULUT Faks

Faks göndermek, gelen faksları görebilmek için artık ofisinizde bulunmanıza gerek yok.

KOBİ Bulut Faks ile, dünyanın neresinde olursanız olun fakslarınıza ulaşabilir, faks gönderebilirsiniz.